• O nas

Witamy na stronie naszego internetowego sklepu Domigo. Zebraliśmy tutaj starannie wyselekcjonowane dekoracje wnętrz, które pozwolą stworzyć funkcjonalne i designerskie aranżacje w domu oraz mieszkaniu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Zdajemy sobie sprawę z tego, że ilu klientów, tyle różnych gustów oraz oczekiwań. Dlatego zadbaliśmy o różnorodność ozdób dla zwolenników stylu zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Oferujemy rozwiązania, które pozwolą na szybką metamorfozę pomieszczeń - bez większych nakładów pracy oraz obciążania domowego budżetu. W asortymencie mamy niepozorne ozdoby do domu, które błyskawicznie odmienią jego wygląd. To między innymi okleiny meblowe, folie okienne, tapety, ceraty i podkładki na stół, antypoślizgowe maty do szuflad, dywaniki do łazienki czy płytki podłogowe PVC. Produkty są dostępne w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach – aranżacja wnętrz nie stanowi dla nas problemu i jesteśmy w stanie zaproponować idealne dekoracje nawet dla wyjątkowo wymagających klientów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@domigo.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48513513033.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
DOMIGO