• Folia statyczna MILKY 90x150

Symbol: 3385031
Brak towaru
55.89 -5% 53.10
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
53.1
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4007386286932
Zostaw telefon

Folia okienna statyczna, piaskowana na wodę MILKY

Sprawdzona niemiecka marka d-c-fix

image

INFORMACJE OGÓLNE:

FOLIA OKIENNA STATYCZNA

Wzór: Folia okienna statyczna MILKY

Szerokość: 90 cm

Długość: 150 cm

Kolor: piaskowana

WYMIARY:

Jedna sztuka aukcyjna dotyczy 1 rolki o wymiarze 90 cm x 150 cm, każda kolejna sztuka to kolejna rolka.

Schemat zakupu:

1 sztuka aukcyjna to 1 rolka o wym: 90 cm x 150 cm

2 sztuki aukcyjne to 2 rolki o wym: 90 cm x 150 cm

3 sztuki aukcyjne to 3 rolki o wym: 90 cm x 150 cm

4 sztuki aukcyjne to 4 rolki o wym: 90 cm x 150 cm

itd.

PODSTAWOWE ZASTOSOWANIE:

Statyczne folie okienne d-c-fix to łatwe i niedrogie rozwiązanie do ozdabiania okna, gdy chcesz zachować trochę prywatności, bez konieczności zasłaniania zasłon lub rolet. Folie te zapewniają również dekoracyjny akcent, bez utraty wpadającego światła. Idealnie nadaje się do okien o nieregularnym kształcie lub rozmiarze, folie te można przyciąć na wymiar. Folie statyczne wyróżniają się możliwością ich wielokrotnego użytku. Mają zastosowanie  na dowolnej szklanej powierzchni w domu, takiej jak ściany drzwi, meble, drzwi prysznicowe i panele boczne drzwi wejściowych. Technologia static cling sprawia, że ​​aplikacja jest szybka i łatwa; wystarczy czystą szybę spryskać dużą ilością wody, nałożyć folię gładką stroną, wygładzić folię raklą wypychając wodę, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Folię można szybko usunąć, a nowy wzór nałożyć w mgnieniu oka.

image

INSTRUKCJA MONTAŻU

image

Krok 1

Ustal wymiary powierzchni szklanej, którą chcesz okleić. Zaznacz wymiary na papierowym spodzie folii. Następnie przytnij folię, odliczając przy cięciu z wszystkich stron odległość ok. 2-3 mm od uszczelek okiennych.

Krok 2

Teraz należy przygotować okno: dokładnie oczyść szklaną powierzchnię, aby podczas oklejania była całkowicie wolna od kurzu i wszelkich zanieczyszczeń. Następnie obficie spryskaj powierzchnię szyby wodą, nie pozostawiając suchych miejsc.

image
image

Krok 3

Usuń papier ochronny z nieprzezroczystej folii okiennej i przyłóż folię do szyby, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej odległości od uszczelek okiennych.

Krok 4

Gdy folia zostanie umieszczona we właściwym położeniu, wygarnij raklem wodę spomiędzy szyby i folii. W tym celu najlepiej delikatnie dociskać narzędzie, przesuwając je od wewnątrz na zewnątrz. Następnie osusz szybę szmatką.

image
Szerokość 90 cm
Długość 150 cm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie